VÝROBNÍ PROGRAM

Hlavní naší činností je obrábění kovů z velké části v plně automatizovaném provozu zaměřeném na maximálně efektivní velkovýrobu fitinků. Disponujeme také širokou škálou dalších technologií, umožňující výrobu celků A/C line, leteckých převodovek a reduktorů, ozubených kol a hřídelí a jiných strojních dílů.

Povrchové úpravy

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Naše společnost nabízí rozsáhlé možnosti povrchových úprav, které jsme schopni na vyrobených dílech zajistit. Především jde o černění i fosfátování oceli, fosfátování hliníku a jeho slitin, tvrdochromování, chemické (bezproudé) niklování oceli, elektrolytické mědění a cínování, chemickou oxidaci hořčíkových slitin, lakování, leštění, omílání, pískování. V kooperaci dále řešíme eloxování hliníku a jeho slitin a kadmiování.

Průmyslové čistění

PRŮMYSLOVÉ ČIŠTĚNÍ

Zajišťujeme chemické čistění a odmašťování vyrobených dílů. Pro toto průmyslové praní dílů, které zabezpečuje montážní čistotu, využíváme komorové záplavové pračky s modifikovaným alkoholem.

Lisování

TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ

Kalení, cementace, nitrocementace, nitridace, žíhání, zušlechťování a popouštění. To jsou typy tepelných zpracování, které jsme schopni zajistit v naší výrobě. Díky těmto zpracováním dochází k dosažení požadovaných mechanických a technologických vlastností materiálů.

Kontrola jakosti

LISOVÁNÍ

Dokážeme nabídnout výrobu lisovaných dílů z hliníkových slitin, a to až do tloušťky 4 mm.

Používáme moderní výrobní technologie od významných světových výrobců CNC obráběcích technologií. Pro hromadnou výrobu fitinků máme k dispozici transférové obráběcí stroje od společnosti Pfiffner. V případě středně velkých sérií pracujeme s německými obráběcími stroji Chiron. Svářecí práce zajišťujeme prostřednictvím robotizovaného svářecího pracoviště s technologií CMT. Vlastníme také produktivní CNC technologie pro efektivní obrábění malých i větších soustružnických dílů, stroji na výrobu a broušení ozubených kol i velmi přesné broušení válcových a kuželových ploch vnějších i vnitřních.