O NÁS

CZ-AUTO SYSTEMS a.s. patří mezi významné české strojírenské podniky. Společnost se zabývá především dodávkami pro automobilový, letecký a energetický průmysl. Našimi zákazníky jsou významné globální společnosti, kterým dodáváme komponenty do výrobních závodů na třech kontinentech.

Výrobní program zaměřený na automobilový průmysl

Automotive divize se specializuje na obrábění součástek pro automobilový průmysl, především na výrobu obráběných dílů (fitinků) užívaných v HVAC systémech automobilů.

Prostřednictvím produktivních technologií, kterými disponujeme, dokážeme zajistit hromadnou výrobu dílů třískovým obráběním v miliónových sériích, výrobu dílů lisováním a také montáž podsestav tepelných výměníků.

Podstatnou část realizovaných dodávek tvoří aktuálně součástky z hliníku a hliníkových slitin, zabýváme se také obráběním materiálů z různých jakostí ocelí a mosazi.

Kromě obráběcích činností nabízíme i celou řadu speciálních dokončovacích procesů, které jsou součástí kompletní výroby. Mezi ně patří široká paleta možností v oblasti povrchových úprav, průmyslového čištění, balení výrobků dle požadavků zákazníka, samozřejmostí je důsledný proces kontroly jakosti v průběhu jednotlivých fází výroby.

Výrobní program zaměřený na letecký a energetický průmysl

Aero divize se specializuje na výrobu leteckých komponentů. Tradice výroby pro letecký průmysl vznikla v naší společnosti před čtyřiceti lety a je orientována na výrobu, montáž reduktoru otáček i převodovky pohonu agregátů turbovrtulových motorů, včetně generálních oprav.

Zkušenosti a dovednosti získané při výrobě leteckých součástek využíváme dále ve výrobě čelních přímých a šikmých ozubených kol modulů 1 – 7 mm, kol planetových převodovek, pastorkových hřídelí a ozubených věnců. Mezi novou produktivní technologii patří stroje na broušení ozubení s osmi řízenými osami.

Mezi silné stránky naší společnosti patří také produktivní CNC obrábění rotačních a nerotačních dílů s vysokou náročností na přesnost i jakost. Součástí produkce je soustružení, frézování, obrážení, protahování, vrtání klasickými technologiemi, výroba ozubení odvalovacím a obrážecím způsobem, broušení průměrů vnějších i vnitřních, honování, broušení na plocho a broušení ozubení.

Pro všechny vyráběné součásti zajišťujeme tepelné zpracování i povrchové úpravy.