KONKURENČNÍ VÝHODY

Seznamte se s tím, jak pracujeme a co nás při výrobě fitinků, ozubených kol a dalších produktů odlišuje od našich konkurentů. Nabízíme minimálně 9 důvodů, proč byste měli spolupracovat právě s námi.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každé zakázce a každému klientovi přistupujeme individuálně. Detailně se seznamujeme se specifickými požadavky zákazníka, tak abychom mohli co nejvíce optimalizovat následné náklady na výrobu a pro zákazníka tak zabezpečit optimální cenu.

SPECIALIZACE NA VELKOVÝROBU

Větší část naší výrobní kapacity je plně automatizovaná. Tato výhoda nám v kombinaci s rozsáhlým technologickým zázemím umožňuje v relativně krátkém čase realizovat zakázky ve velkých objemech.

LOGISTIKA

Máme zkušenosti s logistickými operacemi do celého světa. Kromě České republiky dodáváme naše výrobky i do USA, Kanady, Argentiny, Francie, Maďarska, Rumunska, Německa, Rakouska, Polska, Turecka, Indie, Thajska nebo Číny.

RYCHLOST A FLEXIBILITA

Velmi si zakládáme na schopnosti rychle a pružně reagovat na požadavky zákazníků. Každou poptávku individuálně posuzujeme
a snažíme se zákazníkovi nabídnout co nejkratší termín zahájení výroby.

REALIZACE KOMPLETNÍCH ZAKÁZEK

Celá řada dalších doplňkových technologií nám umožňuje realizovat kompletní zakázku od výroby (obrábění, lisování), přes následné povrchové úpravy, čištění, balení až po konečnou expedici zákazníkům.

PRAVIDELNÉ INVESTICE

Disponujeme nejmodernějšími výrobními technologiemi. Naše technologické zázemí pravidelně inovujeme, výrazně investujeme také do měřících a kontrolních systémů.

DŮRAZ NA KVALITU

Kvalita ve všech směrech je pro nás zásadní. Pravidelně proto investujeme do obnovy technologií a nákupu nových zařízení. Velmi si také zakládáme na odbornosti a profesionalitě našich pracovníků, kteří patří ke špičce ve svém oboru.

SYSTÉM ŘÍZENÍ JAKOSTI

Výrobní činnosti a procesy jsou kontrolovány
a měřeny tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší způsobilosti výroby. Měření výrobků zajišťujeme prostřednictvím vlastní měřicí laboratoře s 3D souřadnicovými měřicími stroji a další měřicí technikou.

VÝROBA VZORKŮ

V rámci našeho proaktivního přístupu nabízíme výrobu vzorků a prototypů. Naši zákazníci se tak mohou předem osobně seznámit nejen s kompletním výrobním zázemím, ale i mít k dispozici vzorky výrobků, které poptávají.