V Budapešti jsme se prezentovali poprvé

18.11.2015

Koncem října proběhl v hlavním městě Maďarska již třetí ročník mezinárodní odborné výstavy Automotive Hungary. Na akci pro výrobce a dodavatele působící v oblasti automobilového průmyslu se prezentovalo také SBU Auto & Aero.

V Maďarsku jsme vystavovali poprvé. Náš stánek byl součástí expozice agentury CzechTrade, kterou mimo jiné oživil také trenažér závodní značky Škoda Fabia. Naše účast na veletrhu nebyla náhodná. Maďarský trh je z našeho pohledu velmi zajímavý, automobilový průmysl je zde totiž jeden z nejvýznamnějších strategických oborů maďarské ekonomiky, který v posledních letech prochází nevídaně dynamickým růstem. Vlastní výrobu zde mají hned čtyři klíčoví světoví producenti, a to Audi, Mercedes – Daimler, Suzuki a Opel, příslušný sektor pak doplňují další stovky domácích i mezinárodních dodavatelů.

Atmosféru veletrhu můžete nasát i přesto, že jste zde nezavítali. Na našich stránkách přinášíme fotogalerii z akce, na Youtube kanále SBU Auto & Aero pak přinášíme i krátké video z Automotive Hungary.