Pro práci se svařovacím robotem hledáme operátora výroby

25.1.2019

Do úseku zabývajícího se automobilovou výrobou, nabízí CZ-AUTO pracovní příležitost v podobě operátora výroby, který bude obsluhovat svařovací robot. Praxe není nutná, zájemce zaučíme.

Pracovní doba je osm hodin ve směnném režimu ranní / odpolední, výhledově také noční. Očekáváme samostatnou, zodpovědnou, spolehlivou a pečlivou osobnost, kteří jsou manuálně zruční. Uchazečům nabízíme zaučení v dané profesi a další odborné vzdělávání, možný profesní růst na odbornější a zodpovědnější pozici.

Nad rámec zákoníku práce nabízíme příplatky za přesčasy (31 % navíc) a za odpolední a noční směny. V CZ-AUTO máme řadu zajímavých benefitů (20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna + 1 Sick day, příspěvek na lékařskou péči pro kmenové zaměstnance, penzijní připojištění při přechodu na dobu neurčitou, firemní stravování s možností využití elektronických stravenek apod.).

Pokud vás nabídka oslovila a máte zájem o další informace, obraťte se na personalistku CZ-AUTO Soňu Sípkovou (mobil 731 020 131, e-mail: sipkova@czub.cz).