Navštivte nás na veletrhu v německém Stuttgartu

4.4.2016

Na přelomu května a června tohoto roku proběhne v německém Stuttgartu patrně jeden z nejvýznamnějších evropských veletrhů v oblasti automotive. Mezi několika stovkami vystavovatelů bude zastoupena i naše společnost CZ-AUTO.

„V našem oboru patříme k předním výrobcům dílů tzv. fitinků pro klimatizační jednotky automobilů. Na stuttgartský veletrh míříme podruhé. Návštěvníkům zde hodláme představit širokou paletu produktů a technologických možností naší společnosti,“ uvádí Jaroslav Hruška, ředitel CZ-AUTO, kterou bude možné na veletrhu najít na stánku číslo 4200 v hale 3 (plánek ke stažení zde). Veletrh Global Automotive Components and Supliers 2016 probíhá ve dnech od úterý 31. května do čtvrtku 2. června 2016.

CZ-AUTO, která je součástí velké a tradiční strojírenské společnosti Česká zbrojovka, patří mezi významné dodavatele subdodávek do automobilového průmyslu. CZ-AUTO se specializuje zejména na velkovýrobu, větší část její výroby je tedy plně automatizovaná. Firma disponuje moderními výrobními technologiemi od významných světových výrobců CNC obráběcích technologií. „Pro hromadnou výrobu využíváme transférové obráběcí stroje Hydromat od společnosti Pfiffner, v případě středně velkých sérií pak německé obráběcí stroje Chiron,“ uvádí Hruška. Kromě specializace na CNC obrábění společnost disponuje také širokou škálou dalších technologií, které umožňují celou řadu dokončovacích procesů.

CZ-AUTO má velmi dobré zkušenosti se zakázkami do celého světa. „Kromě České republiky dodáváme naše výrobky i do USA, Kanady, Argentiny, Francie, Maďarska, Rumunska, Německa, Rakouska, Polska, Turecka, Indie, Thajska nebo Číny,“ vyjmenovává jednu z významných konkurenčních výhod ředitel CZ-AUTO.

O veletrhu
Global Automotive Components and Supliers 2016 je jedinou výstavou v celé Evropě, kde se na jednom místě sejde okolo 600 výrobců a dodavatelů, kteří působí v oblasti automobilového průmyslu. Akce je přímo určená zejména pro společnosti z oblastí OEM, Tier 1S, 2S a 3S.

Výstava není přístupná veřejnosti, zúčastnit se jí mohou pouze zástupci společností, které se pohybují nebo mají přímou vazbu na automobilový průmysl. Provozovatel výstavy očekává, že na akci dorazí okolo 11 tisíc těchto odborníků z více než 50 zemí.

Součástí této velké akce jsou i další menší veletržní projekty jako Expo Engine, Automotive Interiors Expo a Automotive Testing Expo.

O výstavišti
Výstaviště Stuttgart Messe, kde bude Global Automotive Components and Supliers probíhat, patří mezi jedno z nejlepších výstavních prostor v celé Evropě. Unikátní je zejména svou dopravní infrastrukturou. Nachází se v těsné blízkosti letiště, má přímé napojení na dálnici A8 a magistrály B27. Do centra Stuttgartu se je možné asi za 20 minut dostat také díky vlakové dopravě.