Nabízíme brigádu v technologické kanceláři

11.4.2019

Zajímala by vás v budoucnu práce technologa ve strojírenské firmě? Nebo byste si prostě jen rádi přivydělali a hledáte brigádu, kde uplatníte svou spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost? Zkus to u nás! Aktuálně totiž hledáme brigádníka (muže nebo ženu), který v naší technologické kanceláři pomůže s administrativou.

Náplní práce bude především přepis hodnot do PC, roznos dílů mezi sklady a výpomoc v rámci vstupní kontroly. Není potřeba žádné odborné vzdělání – vše potřebné vás naučíme. Hledáme někoho, kdo má čas nám vypomoci 2x týdně v dopoledních hodinách. Očekáváme věk nad 18 let, dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat s PC a hlavně spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost. Nabízíme spolupráci na dohodu o provedení práce.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese sipkova@czub.cz

CZ-AUTO je úspěšná divize skupiny Česká zbrojovka. Její produkce je výhradně zaměřená na export a pohybuje se hlavně v oblastech automobilového a leteckého průmyslu. S roční produkcí více než 30 milionů kusů, je druhý největší výrobce fitinků v Evropě. Vyrábí také letecké komponenty do turbovrtulových motorů a ozubená kola.

 

Tags: ,