Hledáme zkušeného obchodního manažera

9.1.2017

Lákalo by vás pracovat pro jednu z nejvýznamnějších českých strojírenských společností, která patří ke světové špičce ve svém oboru? Pošlete nám svůj životopis. Možná hledáme právě vás.

CZ-AUTO, automotive divize významné strojírenské společnosti Česká zbrojovka, hledá senior obchodního manažera, který bude zodpovědný za prodej a obchodní vztahy s nadnárodními globálními společnostmi. Mezi jeho klíčové úkoly bude patřit komunikace a aktivní vyhledávání nových odběratelů, včetně tvorby a realizace strategie, nezbytností jsou také zkušenosti se zákaznickým servisem.

Kandidát by měl mít VŠ vzdělání ideálně z oblasti mezinárodního obchodu, ekonomiky či marketingu případně technické vzdělání. Podmínkou jsou alespoň tři roky praxe v obchodní činnosti v oblasti automotive, aktivní znalost anglického jazyka (výhodou je znalost dalšího světového jazyka), uživatelská praxe na PC a řidičský průkaz skupiny B.

Preferujeme spolehlivou, důslednou a zodpovědnou osobnost, která disponuje výrazným talentem v oblasti komunikace se zákazníky a obchodními partnery, má cit pro obchod, je komunikativní, odolná vůči stresu a časově flexibilní.

Úspěšnému kandidátovi nabízíme:

  • 5 dní pracovního volna na vyřizování osobních záležitostí + pracovní volno nad rámec zákoníku práce,
  • progresivní mzdové hodnocení,
  • perspektivní uplatnění v rámci firmy,
  • příspěvek na penzijní připojištění při přechodu pracovního poměru na dobu neurčitou,
  • závodní stravování,
  • odborné a jazykové vzdělávání.

Shrnutí popisu pozice najdete zde.

V případě zájmu o tuto pozici pošlete prosím strukturovaný životopis včetně fotografie a motivačního dopisu na e-mail: hradilova@czub.cz