Hledáme spolehlivého technologa výroby ozubení

24.1.2017

Máte zkušenosti z oblasti výroby ozubení? Hledáme technologa, který bude zodpovědný za vypracování technologických a konstrukčních postupů výroby ozubení, zavádění inovací do výroby, její podporu a správu technologické dokumentace. Pošlete nám svůj životopis!

U zájemců na této pozici očekáváme vzdělání (úplné střední nebo vysokoškolské) se zaměřením na strojírenství nebo strojírenské technologie.

Uchazeč by měl mít alespoň tříletou praxi v oboru. Podmínkou je znalost v technologii ozubení, obráběcích strojů a nástrojů. Nutné jsou také znalost tvorby technologických postupů, perfektní orientace a práce s technickými výkresy, technickou dokumentací, orientace v potřebných normách, práce s AutoCAD, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC. Výhodou je základní znalost anglického jazyka.

Hledáme spolehlivou, samostatnou, komunikativní a rozhodnou osobnost s odolností vůči stresu, která je aktivní a iniciativní zejména v oblasti zlepšování.

Nabízíme stabilní práci v ryze české společnosti s celou řadou zajímavých benefitů pro zaměstnance. V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím pošlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu vaculikova@czub.cz

CZ-AUTO je špičkou ve svém oboru. V současné době patří mezi dva největší producenty speciálních hliníkových komponentů do klimatizačních systémů osobních a nákladních automobilů (tzv. fitinky) v Evropě. Loni CZ-AUTO vyrobilo přes 30 milionů těchto výrobků. Denně je schopna výroba CZ-AUTO vyprodukovat zhruba 100 tisíc těchto kusů.

V oblasti leteckého průmyslu se CZ-AUTO specializuje na výrobu leteckých komponentů a sestav. Před více než 40 lety začala Česká zbrojovka vyrábět převodovky pro letecký turbovrtulový motor Walter M601, v současné době se prostřednictvím CZ-AUTO zaměřuje na výrobu dvou sestav – skříně pohonů a redutoru otáček pro turbovrtulový motor GE H80, včetně generálních oprav uvedených sestav.

Třetím výrobním pilířem CZ-AUTO je výroba ozubených kol a hřídelí.