Hledáme strategického nákupčího!

5.6.2018

Je jedno, jestli jsi ženská nebo chlap. Nákupy prostě musí být tvou vášní! Pokud umíš vyjednávat, máš v krvi zodpovědnost a spolehlivost a orientuješ se v oblasti strojírenství, tak zbystři! CZ-AUTO hledá strategického  nákupčího.

Hledáme někoho, kdo se stane středobodem pro naše oddělení a úseky. Tvým úkolem bude zabezpečit spolupráci s vybranými útvary a poskytnout jim perfektní a bezproblémový servis. Chceme někoho, kdo se stane zodpovědným členem našeho týmu a bude nápomocen svým nákupním know-how i jiným úsekům.

V rámci této pozice očekávej zodpovědnost za vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů, součástí tvé práce budou přípravy a realizace výběrových řízení na nákup materiálů, výrobků a služeb pro oblasti automobilové a letecké výroby. Tvým úkolem bude získávání co nejlepších podmínek nejen z hlediska ceny, ale také kvality. Kromě uzavírání smluv budeš hlídat také vyjednané dodací termíny, kompletně koordinovat přísun objednávaného zboží a služeb. Budeš v pravidelném kontaktu se všemi stávajícími dodavateli, ale přitom nezapomeneš hledat neustále nové možnosti v rámci celého světa.

Hledáme kolegu nebo kolegyni se SŠ/VŠ vzděláním, ideálně technického směru. Mnohem důležitější je pro nás ale orientace v automobilovém a leteckém průmyslu a hlavně praxe v oblasti nákupu. Očekáváme také aktivní znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, schopnost analytického uvažování a práce s čísly, umět interpretovat data a dobrou uživatelskou znalost s MS Office.

V CZ-AUTO ti nabízíme možnost stát se součástí firmy, která je v Evropě druhým největším výrobcem fitinků určených do klimatizací osobních a nákladních automobilů a která má více než 40 let zkušeností s výrobou leteckých komponentů. Jsme ryze česká společnost, která je součástí silné a tradiční České zbrojovky. Tvoje pracovní zázemí bude v Uherském Brodě, ale očekávej také cestování, a to nejen v rámci České republiky. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení, možnost profesního rozvoje  a více než dalších 30 benefitů.

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak pošli svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis do našeho HR oddělení Lucce Hradilové (hradilova@czub.cz).