Hledáme kontrolora vstupní kvality

10.1.2019

Oddělení kvality v CZ-AUTO posiluje. Do nepřetržitého provozu aktuálně hledá odborného kontrolora vstupní kvality pro práci se speciální měřící technikou. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Zájemci by měli mít středoškolské vzdělání technického směru. Očekáváme samostatnou, zodpovědnou a spolehlivou osobnost s velmi dobrou znalostí výkresové dokumentace a ovládání MS Office na uživatelské úrovni. Výhodou je znalost měření na SMS a konvenčními měřidly.

Uchazečům nabízíme zaučení v dané profesi a další odborné vzdělávání, možný profesní růst na odbornější a zodpovědnější pozici.

Nad rámec zákoníku práce nabízíme příplatky za přesčasy (31 % navíc) a za odpolední a noční směny. V CZ-AUTO máme řadu zajímavých benefitů (20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna + 1 Sick day, příspěvek na lékařskou péči pro kmenové zaměstnance, penzijní připojištění při přechodu na dobu neurčitou, firemní stravování s možností využití elektronických stravenek apod.).

Pokud vás nabídka oslovila a máte zájem o další informace, obraťte se na personalistku CZ-AUTO Soňu Sípkovou (mobil 731 020 131, e-mail: sipkova@czub.cz).

 

Tags: ,