Frankfurt ožije odborníky z automotive průmyslu

23.8.2016

Po dvou letech opět zamíří do německého Frankfurtu nad Mohanem tisíce firem a odborníků z oblasti automobilového průmyslu. Ve zdejším výstavním areálu totiž v září proběhne mezinárodní veletrh Automechanika. Na prestižní akci, která proběhne ve dnech 13. – 17. září bude vystavovat také CZ-AUTO.

„Německý trh má pro nás nesmírně velký potenciál. Navíc očekáváme i navázání dalších nových kontaktů z ostatních zajímavých trhů z USA, Střední Ameriky nebo Asie,“ uvádí Jaroslav Hruška, ředitel CZ-AUTO, která ve svém oboru patří k předním výrobcům dílů tzv. fitinků pro klimatizační jednotky automobilů. Svou prezentaci hodlá CZ-AUTO ve Frankfurtu postavit zejména na svých technologických a kapacitních možnostech.

Na veletrhu najdete CZ-AUTO na stánku F32 ve třetím podlaží haly 6.

Plánujete se zúčastnit veletrhu Automechanika ve Frankfurtu a rádi byste navštívili také náš stánek? Zarezervujte si schůzku předem na e-mailu info@cz-auto.com.

Chcete se dozvědět více o naší společnosti? Prostřednictvím videa nahlédněte přímo do naší výroby nebo si prostudujte naše webové stránky. Můžete si také přečíst článek z magazínu Český export o našich obchodních úspěších na severoamerickém trhu.

CZ-AUTO se specializuje zejména na velkovýrobu, větší část její výroby je tedy plně automatizovaná. Firma disponuje moderními výrobními technologiemi od významných světových výrobců CNC obráběcích technologií. „Pro hromadnou výrobu využíváme transférové obráběcí stroje Hydromat od společnosti Pfiffner, v případě středně velkých sérií pak německé obráběcí stroje Chiron,“ uvádí Hruška. Kromě specializace na CNC obrábění společnost disponuje také širokou škálou dalších technologií, které umožňují celou řadu dokončovacích procesů.

CZ-AUTO má velmi dobré zkušenosti se zakázkami do celého světa. „Kromě České republiky dodáváme naše výrobky i do USA, Kanady, Argentiny, Francie, Maďarska, Rumunska, Německa, Rakouska, Polska, Turecka, Indie, Thajska nebo Číny,“ vyjmenovává jednu z významných konkurenčních výhod ředitel CZ-AUTO.

O veletrhu
Veletrhy Automechanika se každoročně konají na několika kontinentech a přilákají dohromady přes 600 tisíc návštěvníků. Mimo Frankfurt jsou pořádány například v Dubaji, Mexico City, Petrohradu nebo Šanghaji. Minulý ročník frankfurtského veletrhu navštívilo téměř 140 tisíc návštěvníků a 4660 vystavovatelů ze 74 zemí.

O výstavišti
Výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem je snadno a pohodlně dosažitelné, ať už cestujete vozem, vlakem nebo letadlem. Pokud pojedete autem, tak už na příjezdech do Frankfurtu jsou umístěny dálniční ukazatele „Messe Frankfurt“ nebo „Messe“, které vás dovedou přímo na výstaviště. Zaparkovat můžete v parkovacím domě „Rebstock“, který se nachází hned vedle areálu. Nabízí dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky. Kyvadlovým autobusem se dopravíte z parkoviště na výstaviště zdarma. Pokud do Frankfurtu zavítáte letadlem, tak po příletu na místní letiště se na výstaviště dostanete rychle a snadno použitím taxi, městské dopravy S-Bahn nebo kyvadlovým autobusem. Dorazíte-li do města vlakem, frankfurtské hlavní nádraží se nachází jen pár minut od areálu výstaviště.